61051147
Weber
Prodej ukončen
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Plynový gril Weber Genesis II E-310 GBS, šedý
Moderní plynový gril kouřově šedé barvy se třemi nerezovými hořáky.
| Rozměry grilu (v x š x h) | 119,38 x 144,78 x 73,66 cm |
| Palivo | plyn |
| Systém zapalování | Infinity Ignition |
| Grilovací rošt | litinový rošt GBS s vyměnitelným středem |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Přípojka pro termosondu iGrill 3 | Ano |
| Rozměry grilovacího roštu | 68 x 48 cm |
| Základní vybavení | litinový GBS rošt, termosonda, 3 nerezové hořáky, přípojka pro iGrill 3, flavorizéry, držák na bombu, miska na tuk a vypečené šťávy, boční pultíky |
| Hmotnost | 56,82 kg |
| Barva | kouřově šedá |
| Záruční doba | 10 let na všechny části grilu |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....
Rozhodujete se, zda vyrazit na veletrh For Garden, který se koná od 26. 3. do 29. 3. 2026 v...