Jaké příslušenství dokoupit k plynové udírně Lidl?

Dobrý den, mám plynovou udírnu Lidl El Fuego a rád bych si k ní dokoupil nějaké příslušenství – obal, rošty, háčky, popř. štěpku. Můžete mi prosím poradit, které z Vámi nabízeného příslušenství by mi do udírny pasovalo? Děkuji
Radek L.

Naše odpověď:

Dobrý den Radku, děkujeme Vám za dotaz. Plynovou udírnu Lidl El Fuego prodává pouze řetězec prodejen Lidl, tudíž ji ani nemáme zařazenou v naší nabídce a nemáme s jejím provozem žádné zkušenosti. Samozřejmě bychom Vám rádi pomohli s výběrem příslušenství pro udírnu, ale netroufáme si odhadnout, které doplňky z naší nabídky by pasovaly i do udírny Lidl. V naší nabídce najdete pouze plynovou udírnu BroilKing, která vypadá podobně jako Vámi zmiňovaná. Můžete nám poslat rozměry Vaší udírny a my se pokusíme pro Vás najít odpovídající produkty. 

plynová udírna BroilKing

Co se týká udící štěpky pro udírny, aktuálně máme v nabídce štěpky od různých výrobců o různé hrubosti. Navíc si můžete vybrat štěpku z mnoha odlišných dřevin. V nabídce jsou štěpky ovocných stromů, jako jabloň, švestka, třešeň, ale i olšová, která je perfektní pro uzení ryb, či standardně používaná štěpka buková. 

udící štěpka pro udírny Borniak

V případě, že budete mít další otázky ohledně udíren nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.  

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit