Jaké udící tyče pasují do udírny Bradley Smoker 4 digitální?

Dobrý den, na vašem webu jsem našel tyče do udírny, které mají přesně rozměr, který potřebuju tj. 38 cm. Doma mám udírnu Bradley Smoker 4 digitální, akorát ty, co jsem našel jsou pro udírny Borniak 70. Mohli byste mi prosím ověřit, že to do té udírny opravdu pasuje.
Karel N.

Naše odpověď:

Dobrý den, Karle, děkujeme Vám za otázku. Ano, udící hole Borniak 70 naprosto perfektně pasují i do udírny Bradley Smoker 4 digitální. Na obrázku níže můžete vidět, že do udírny zapadnou, jako by byly přímo pro ni určené. K udícím tyčím si pak můžete zakoupit i háčky na uzení, které jsou vyrobené též z nerezové oceli a díky nim do udírny snadno zavěsíte i větší kusy masa či celé ryby. 

tyče v udírně bradley 4

Jaké další praktické příslušenství si můžete pořídit k udírně Bradley Smoker 4?

Nezbytným příslušenstvím k udírnám Bradley jsou udící brikety. Bez nich si v udírně nic nevyudíte. Výrobce Bradley je vyrábí na míru svému generátoru kouře a nedoporučuje používat jiné palivo, než brikety k tomu přímo určené. Při použití briket s jinou hrubostí pilin může dojít k poškození generátoru. Některé udírny od ostatních firem také fungují na štěpky nikoliv na brikety. Aby udírna zůstala zvenku jako nová je záhodno k ní pořídit i obal na udírnu Bradley Smoker 4. Nebude se pak na ní prášit a předejdete i škrábancům a oděrkám, které na ní mohou během uskladnění vzniknout.

Při uzení dále využijete:

udící brikety bradley

V případě, že budete mít další otázky ohledně udíren nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.  

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit