Jaké vybrat grilovací koření bez soli?

Dobrý den, kvůli zdravotním problémům sháním grilovací koření, které neobsahuje sůl. Můžete mi prosím nějaké doporučit? Děkuji
Otmar P.

Naše odpověď:

Dobrý den, pane Otmare, kvůli Vašim zdravotním problémům Vám můžeme doporučit grilovací koření: "Suckle Busters Texas Hold 'Um No Salt". Tato směs koření je speciálně vyvinuta pro přidání autentické texaské chuti k různým připravovaným jídlům, jako jsou grilované maso, kuřecí křídla, chilli nebo fazole, a to vše bez přidání soli.

koření bez soli suckle busters

Směs BBQ koření Suckle Busters Texas Hold 'Um No Salt obsahuje vyváženou kombinaci papriky, česneku, cibule a černého pepře, spolu s dalšími aromatickými bylinkami a kořením. Je ideální pro ty, kteří hledají bohatou chuť bez použití soli, což je výhodné zvláště pro ty, kteří mají dietní omezení týkající se sodíku. Navíc, tato směs neobsahuje žádné alergeny a má nulový obsah, tuků a cholesterolu, což je ideální pro zdravější grilování.

koření bez soli suckle busters

V případě, že budete mít další otázky ohledně BBQ omáček a koření nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit