Jakou litinovou planchu pořídit pro peletový gril Pit Boss?

Dobrý den, abych mohl v peletovém grilu Pit Boss grilovat i zeleninu a manželčiny oblíbené krevety potřeboval bych zakoupit nějakou litinovou planchu. Můžete mi prosím poradit, jaká plancha bude do grilu pasovat?
Marcel Z.

Naše odpověď:

Dobrý den, Marceli, děkujeme Vám za dotaz. Pro grilování zeleniny i manželčiných oblíbených krevet je plancha jednoznačně výbornou volbou. Zelenina ani krevety nepropadnou grilovacím roštem a hamburgery zůstanu krásně šťavnaté. Děti navíc určitě potěší i palačinky či lívance, které si mohou sami na planche pro peletové grily Pit Boss vyzkoušet. 

plancha pro peletové grily pit boss

Plancha pro peletové grily Pit Boss pasuje do grilů:

plancha pro peletové grily pit boss

Litina, ze které je grilovací deska vyrobena, dokonale vede teplo a můžete ji naprosto pohodlně využít i na grilování steaků. Keramikou potažený povrch dále zajistí perfektní nepřilnavost i s minimální údržbou. Je třeba si dát pouze pozor a na planche omezit použití kovového grilovacího náčiní. Na litinové desce s keramickým povrchem doporučujeme použít sadu nástrojů pro planchu Pit Boss.

plancha pro peletové grily pit boss

V případě, že budete mít další otázky ohledně peletových grilů nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.  

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit