Jakou maximální teplotu lze dosáhnout uvnitř komory grilu Rösle Videro G2-S Vario+?

Dobrý den, máme od Vás plynový gril Rösle Videro G2-S Vario+ a chci se zeptat jaká teplota lze na tomto grilu dosáhnout? Máme standardní plynovou 5 kg bombu a v těchto chladných dnech nedosáhneme teploty vyšší než 170 °C. V letních dnech nepřesáhne gril 220°C. Děkuji.
Jan P.

Naše odpověď:

plynový gril rösle videro

Gril Rösle Videro G2-S Vario+ 

Dobrý den, děkujeme za otázku. Když jsme plynový gril Rösle Videro G2-S Vario testovali na naší prodejně, s naprostým přehledem gril za cca 5 minut dosáhl vnitřní teploty 275 °C. Venkovní teplota byla v tu dobu 16°C.

hořáky plynového grilu rösle videro

Nízký výkon vašeho grilu může být způsoben jednou z následujících vad, které lze úplně jednoduše odstranit. V první řadě zkontrolujte, jak hořáky hoří. Plamen by měl mít modrou barvu a sahat do výšky přibližně 1-1,5 cm. Příliš nízké plameny nebo plameny ve žluté barvě mohou být způsobeny nízkým obsahem plynu v plynové lahvi nebo znečištěným hořákem.

hořák grilu rosle videro

Pokud je nerezový hořák zanesený, je nutné ho pro vyčištění z grilu demontovat. Nutné je důkladně pročistit jednotlivé dírky v hořáku, ale i síťku na kulatém konci hořáku. Dobré je zkontrolovat i vnitřek hořáku za uvnitř není pavučinka. Pro případy nutnosti čištění grilu nabízí výrobci sady kartáčků k tomu přímo určené.

čištěný hořáku plynového grilu rosle

V případě, že budete mít další otázky ohledně plynových grilů nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

1-gril-rosle-g2-s-vario
2-horici-horak-grilu-g2-s-vario
3-odmontovani-horaku
4-odmontovany-horak

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit