Jakou poklici vybrat na litinovou pánev Rösle WOK VARIO?

Dobrý den, ráda bych si u vás koupila litinovou pánev od Rösle. Nemáte náhodou k pánvi i poklici, která by se na ní dala použít?
Karolína Č.

Naše odpověď:

Dobrý den, Karolíno, na litinovou pánev Rösle Wok Vario Vám můžeme nabídnout skleněnou poklici, která se běžně používá na litinové nádobí Lodge. Wok pánev kterou jste si vybrala, je o něco větší, takže část objemu pánve by zůstala nevyužitá. Konkrétně má pánev průměr 36 cm a poklička jen 30 cm. 

litinová wok pánev Rösle

Skleněná poklice Lodge 30 cm na litinové pánvi Rösle WOK VARIO

Jestli netrváte přímo na wok pánvi od výrobce Rösle, můžeme Vám nabídnout wok pánev Outdoorchef vyrobenou z uhlíkové oceli jejíž součástí je i praktické víko. Tuto pánev můžete u plynových grilů Rösle použít jak v kruhovém otvoru, tak na Prime Zone zabudované v jednom bočním stolečku. Jen to nepřehánějte s výkonem hořáku, protože doporučená max. teplota u materiálu pánve je 240 °C, kdežto hořák dokáže vykouzlit až 800 °C. Tato teplota je naprosto perfektní na zatažení steaků. Aby pánev v grilu dobře seděla stačí otočit rošt u Prime Zone.

wok pánev outdoorchef

V případě, že budete mít další otázky litinového nádobí nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit