Jakou stříšku pořídit k udírně Kaiser 80?

Dobrý den, mám udírnu Kaiser 80. Sháním se po stříšce, která by ji ochránila proti dešti. Na vašem e-shopu jsem našel jednu od výrobce Borniak. Dokážete mi říct, zda bude na moji udírnu pasovat? Rozměry udírny jsou 38,5 x 86 x 41 cm. Přemýšlel jsem také o obalu. Vyplatí se na udírnu pořídit? Nemáte náhodou na skladě nějaký, který by na tu moji pasoval?
Václav S.

Naše odpověď:

Dobrý den, Václave, děkujeme za otázku. Podle Vámi zaslaných rozměrů bude stříška na udírnu Kaiser pasovat naprosto přesně. Na kratší straně jsou nožičky stříšky od sebe vzdálené 29 cm a na té delší 32,5 cm. Stříška je na udírně připevněna pomocí magnetů na nožičkách, nemusíte tedy nikam nic šroubovat ani vrtat.

stříška na udírně Kaiser 80

Stříška pro udírny - fotografováno na udírně Kaiser 80

stříška na udírně Borniak

Stříška na udírně Borniak

Jaký obal vybrat k udírně Kaiser 80 a proč ho používat?

Obal slouží jako prevence proti oděrkám a škrábancům, které mohou na udírně vzniknout, když ji zrovna nepoužíváte. Krycí látka navíc udírnu ochrání před prachem, když ji budete chtít zazimovat. To Vám také ušetří práci s mytím. Bohužel vyhovující obal pro udírnu s těmito rozměry v naší nabídce nemáme.

V případě, že budete mít další otázky ohledně příslušenství pro udírny nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

stříška na udírně Kaiser 80
stříška na udírně Borniak 150

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit