Jakou vybrat termosondu jako dárek?

Dobrý den, zvažuji koupit termosondy Weber pro grilování jako dárek. Mohla bych Vás poprosit o radu, jaký je rozdíl mezi sondou Weber iGrill Mini a Weber iGrill 3? Je iGrill Mini dostačující pro běžné grilování? Předem Vám moc děkuji za odpověď.
30.09.2019 Eva Š.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Hlavní rozdíl mezi těmito dvěma termosondami je v tom, že termosonda iGrill Mini se může použít samostatně a má vstup na jednu měřící jehlu. Je dostačující pro běžné grilování v případě, že se bude měřit teplota u 1 kusu masa. Termosonda Weber iGrill 3 je pro vsazení do grilů Weber Spirit a Weber Genesis, které už mají připravený otvor v bočním stolku a má 4 vstupy na měřící jehly. Ještě bychom Vám mohli nabídnout termosondu Weber iGrill 2 s magnetem, která má 4 vstupy na měřící jehly a lze jí použít u všech grilů Weber.

V případě, že si budete chtít jednu z termosond Weber iGrill objednat, nebo kdybyste se chtěla zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář a nebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

termosondy-weber-igrill-0001
termosondy-weber-igrill-0003
termosondy-weber-igrill-0004
termosondy-weber-igrill-0005
termosondy-weber-igrill-0006
termosondy-weber-igrill-0007
termosondy-weber-igrill-0008

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit