Jaký gril na zemní plyn bych mohl napojit na přívod plynu v domě?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli prodáváte i gril na zemní plyn? Tj. jestli by šel připojit k trubkám které mám v domě? Popř. jestli by šel gril přetryskovat z propanbutanu na zemní plyn.
Tomáš K.

Naše odpověď:

Dobrý den Tomáši, na prodejně máme i grily kanadského výrobce grilů Napoleon, který nabízí i grily na zemní plyn. Z naší nabídky Vám na zemní plyn můžeme nabídnout např. plynový gril Napoleon Prestige Pro 500 nerez CNG. Tento gril je kompatibilní s trubkami, které máte v domě.

gril na zemní plyn Napoleon

Gril Napoleon Prestige Pro 500 nerez CNG je skvělá volba pro ty, kteří hledají luxusní a výkonný gril na zemní plyn. Gril má šest hořáků, včetně jednoho zadní infračerveného hořáku, který perfektně poslouží hlavně při grilování masa na rožni. Gril jako takový je vyroben z nerezové oceli, která je odolná vůči povětrnostním vlivům a snadno se čistí. Má také řadu dalších funkcí, jako teploměr ve víku grilu a LED osvětlení. Součástí balení je pak i otočný rožeň pro grilování drůbeže či větších kusů masa. 

gril na zemní plyn Napoleon

Přetrubkování plynového grilu určeného na propan-butan na gril fungující na zemní plyn není možné. Grily mají odlišný tlak a průtok, a proto musí být gril speciálně navržen pro použití jednoho nebo druhého plynu. Pokus o použití nesprávného typu plynu může vést k nebezpečným situacím, včetně úniku plynu a výbuchu. Trysky hořáků u verzí na zemní plyn mají větší průměr než u verzí na propan-butan.

gril na zemní plyn napoleon

V případě, že budete mít další otázky plynových grilů Napoleon nebo samotného grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit