Jaký je rozdíl mezi Meater Plus a Meater 2 Plus?

Dobrý den, rád bych se zeptal, jaký je rozdíl mezi Meater+ a Meater 2+? Děkuji
Albert K.

Naše odpověď:

Dobrý den, pane Alberte, všechny modely teploměrů Meater jsou vlastně chytré sondy do masa, které ovládáte díky aplikaci ve Vašem chytrém telefonu. Aplikace vám ukáže vnitřní teplotu masa a pomůže vám ohlídat dostatečné propečení masa, ať už máte rádi steaky krvavé či medium rare. Zvolte typ masa a stupeň jeho propečení a sonda Meater bude teplotu sledovat, řekne vám, kdy ho máte sundat z ohně, a pokud sondu ponecháte uvnitř, napoví vám i jak dlouho ho máte nechat odpočinout a kdy podávat.

rozdíl mezi meater a meater 2 plus

Sonda Meater 2 Plus umí vše, co již známe od staršího modelu Meater Plus, ale s výhodou větší tepelné výdrže a delším dosahem. Původní sonda sice vydržela hodně, ale její konec byl vyrobený z plastu a dlouhodobý přímý kontakt s plamenem nebo olejem by nevydržel. Model Meater 2 Plus je celý vyrobený z nerezové oceli, včetně koncovky, která tak odolá vnějším teplotám až do 500 stupňů Celsia. To znamená, že s ní můžete grilovat, fritovat a stále bude fungovat, jak má. Jediná část sondy, která není kovová, je speciální keramika, která propouští signál Bluetooth. Sonda je navíc vodotěsná, můžete ji po použití naprosto snadno umýt v myčce nádobí. 

rozdíl mezi meater plus a meater 2 plus

Inovace u nové verze sondy Meater je víceméně schovaná uvnitř nerezové jehly. Oproti původnímu jednomu senzoru pro měření teploty uvnitř masa je nový model vybaven hned čtyřmi senzory měření teploty. Sonda pak vždy vybere nejchladnější místo v mase a přizpůsobí tomu i dobu grilování. Celkově je tedy sonda vybavena 5 teplotními senzory - 4 pro vnitřní teplotu masa, 1 pro okolní teplotu v grilu, udírně či troubě. 

Nová jehla je navíc "hubenější", oproti původním 6 mm má nový model pouhých 5 mm. Maso bude po použití sondy tedy méně "rozpíchané". 

rozdíl mezi meater a meater 2 plus

V případě, že budete mít další otázky ohledně teploměrů MEATER, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.  

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit