Jaký je rozdíl mezi Meater Plus a Meater 2 Plus?

Dobrý den, rád bych se zeptal, jaký je rozdíl mezi Meater+ a Meater 2+? Děkuji
Albert K.

Naše odpověď:

Dobrý den, pane Alberte, všechny modely teploměrů Meater jsou vlastně chytré sondy do masa, které ovládáte díky aplikaci ve Vašem chytrém telefonu. Aplikace vám ukáže vnitřní teplotu masa a pomůže vám ohlídat dostatečné propečení masa, ať už máte rádi steaky krvavé či medium rare. Zvolte typ masa a stupeň jeho propečení a sonda Meater bude teplotu sledovat, řekne vám, kdy ho máte sundat z ohně, a pokud sondu ponecháte uvnitř, napoví vám i jak dlouho ho máte nechat odpočinout a kdy podávat.

meater plus

Sonda Meater 2 Plus umí vše, co již známe od staršího modelu Meater Plus, ale s výhodou větší tepelné výdrže a delším dosahem. Původní sonda sice vydržela hodně, ale její konec byl vyrobený z plastu a dlouhodobý přímý kontakt s plamenem nebo olejem by nevydržel. Model Meater 2 Plus je celý vyrobený z nerezové oceli, včetně koncovky, která tak odolá vnějším teplotám až do 500 stupňů Celsia. To znamená, že s ní můžete grilovat, fritovat a stále bude fungovat, jak má. Jediná část sondy, která není kovová, je speciální keramika, která propouští signál Bluetooth. Sonda je navíc vodotěsná, můžete ji po použití naprosto snadno umýt v myčce nádobí. 

meater plus

V případě, že budete mít další otázky ohledně teploměrů MEATER, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.  

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit