JAKÝ JE VHODNÝ KRYCÍ KÁMEN A ROŠT NA NEPŘÍMÉ GRILOVÁNÍ V KERAMICKÉM GRILU BIG GREEN EGG L?

Dobrý den, potřeboval bych objednat krycí kámen na nepřímé grilování a přídavný nerezový rošt pro keramický gril Big Green Egg ve velikosti Large. Můžete mi prosím doporučit správnou variantu? Děkuji
25.05.2021 Roman H.

Naše odpověď:

Dobrý den, velice děkujeme za otázku. Do keramického grilu Big Green Egg Large doporučujeme zakoupit pro nepřímé grilování ConvEGGtor pro keramické grily Big Green Egg Large s katalogovým číslem od výrobce 401021. Tento krycí kámen Vám výborně poslouží pro nepřímé grilování, ale i jako pečící kámen pro pečení různých druhů koláčů či pizzy. 

krycí kámen big green egg

conveggtor v grilu big green egg

Jako nástavbu standardního roštu a tím tedy rozšíření grilovací plochy Vašeho vajíčka pak doporučujeme zakoupit  2-dílný víceúrovňový rošt Big Green Egg s katalogovým číslem 120755. Díky tomuto roštu, který je základním dílem do 5-ti dílné sady EGGspanderu, znatelně zvýšíte plochu Vašeho keramického grilu Big Green Egg a to o celé jedno patro. Navíc je možné rošt použít ve dvou polohách a to roštem dolů, nebo roštem vzhůru.

rošt uvnitř grilu big green Egg

Pokud budete mít jakékoliv další dotazy, ať se již jedná o grily či cokoliv ohledně grilování, můžete nás kontaktovat na naší zákaznické lince či využít online kontaktní formulář na našich webových stránkách. Případně nás můžete navštívit v kamenné prodejně s grily Big Green Egg Vladeko v Tachlovicích. Děkujeme.

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit