Jaký koupit gril, ve kterém se dá maso i udit?

Dobrý den, existují grily, ve kterých se dá udit maso? Jestli ano, jakým způsobem to funguje? Děkuji.
Igor K.

Naše odpověď:

Dobrý den Igore, uzené maso samozřejmě nejlépe chutná z udírny, která je speciálně pro tyto účely vyrobena. V žádném z grilů takových výsledků tak jednoduše nedosáhnete. Nicméně v nabídce máme americké peletové grily Pit Boss, ke kterým si můžete dokoupit malou boční udírnu Pit Boss. Tuto udírnu připojíte snadno na gril a procházející kouř z běžného grilování jídlo v udírně zaudí. 

zahradní gril s udírnou

Například peletový gril Austin XL má režim „Smoke“, kdy gril pelety nezapálí, ale nechá je pouze doutnat. To zajistní požadovanou tvorbu kouře. Ani tento režim Vám však nenahradí plnohodnotnou udírnu, v grilu dojde pouze k lehkému zauzení Vašich připravovaný delikates.

zahradní gril s udírnou

V případě, že budete mít další otázky ohledně peletových grilů nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. 

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit