Jaký koupit návlek na rukojeť litinové pánve Lodge?

Dobrý den, koupila jsem si u vás ochranný návlek na rukojeť litinové pánve Lodge od prům. 23cm. Chtěla jsem se zeptat zda máte v nabídce i delší návleky, jelikož ten co mám tak se sice vešel průměrem na rukojeť, ale je trochu kratší. Potřebovala bych cca o délce 19 cm. Jinak jsem s pánví velmi spokojená. Děkuji za odpověď a přeji hezký den.
Věra F.

Naše odpověď:

Dobrý den, paní Věro, děkujeme Vám za dotaz ohledně litinových pánví Lodge. Výrobce litinového nádobí bohužel dodává na náš sklad pouze ochranný návlek, který jste si ke své pánvi zakoupila. Delší návleky bohužel ve své nabídce nemá. Zkuste se ale podívat na ochranný návlek na rukojeť litinového nádobí Petromax.

ochranný návlek na litinovou pánev

Pánve Petromax jsou téměř totožné s pánvemi Lodge – pokud by nebylo vyražené logo, nelze je od sebe rozeznat. Návlek tedy na rukojeť perfektně pasuje a délka návleku je 18,8 cm.

litinová pánev lodge

V případě, že budete mít další otázky ohledně příslušenství ke grilu nebo samotného grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit