Jaký ochlazovač koupit k elektrické udírně Borniak BBDS-150 Simple?

Dobrý den, jaký ochlazovač mám pořídit k elektrické udírně Borniak BBDS-150 Simple, kterou jsem koupil v Rakousku? Je vhodný ochlazovač s produktovým číslem ZW-01, který máte na stránkách?
Norbert S.

Naše odpověď:

ochlazovač kouře borniak

Ochlazovač kouře UW Borniak

Dobrý den, Norberte, děkujeme za otázku. Ano, ochlazovač kouře Borniak s produktovým číslem ZW-01 je s udírnou kompatibilní. Pouze Vás musíme upozornit, že povrch ochlazovače kouře, který jste vybral je aluzinkový, kdežto model udírny Borniak BBDS-150 Simple je z nerezu. Pokud byste chtěl ochlazovač se stejným povrchem doporučuji ochlazovač kouře UWS Borniak níže na obrázku.

nerezový ochlazovač kouře borniak

Udírny zakoupené mimo Českou republiku se prodávají bez ochlazovačů kouře. Pokud byste udírnu Borniak kupoval na naší prodejně, ochlazovač kouře byste měl součástí balení.

jak připojit ochlazovač kouře borniak

Jak snížit teplotu kouře v elektrické udírně Borniak?

Generátor kouře připojte k ochlazovači a ten propojte u udírnou za pomoci přiložené roury. Zdroj kouře dejte co nejdál od udírny. Čím delší bude cesta kouře, tím více se na trase ochladí. Aby co nejvíce kouře proudilo rouru, dejte ochlazovač do nižší polohy, než je udírna.   

V případě, že budete mít další otázky ohledně příslušenství pro udírny nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

1-jaky-ochlazovac-koupit-k-udirne
2-jaky-ochlazovac-koupit-k-udirne
3-jaky-ochlazovac-koupit-k-udirne

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit