Jaký plynový gril Napoleon používá Orny ve svých videích?

Dobrý den, viděl jsem Ornyho video, ve kterém používá černý gril od Napoleonu, který se mi opravdu zalíbil. Víte, jaký model plynového grilu to je? Děkuji
Petr F.

Naše odpověď:

Dobrý den Petře, plynový gril, který Orny používá ve svých videích, je gril Napoleon Prestige Phantom 500. Jedná se o elegantní plynový gril kanadského výrobce s matně černým provedením, které přidává na jeho sofistikovaném vzhledu. Gril je navržen tak, aby byl středobodem zájmu každé venkovní kuchyně. Kombinuje originální vzhled s robustní konstrukcí a nabízí tak nejen styl, ale i dlouhodobou odolnost a spolehlivost.

jaký gril používá orny

Pod grilovacími rošty se skrývají čtyři nerezové hořáky. Dále gril disponuje jedním zadním a jedním boční infračerveným hořákem, které dohromady poskytují vysoký výkon a umožňují dokonalé grilování s přesnou kontrolou teploty. Boční hořák SIZZLE ZONE je ideální pro přípravu steaků s dokonalou kůrčičkou a to díky schopnosti dosahovat extrémně vysokých teplot. Další pokročilé funkce zahrnují systém zapalování JET-FIRE pro rychlé a spolehlivé zapálení, podsvícené ovládací knoflíky pro snadnou obsluhu i večer a masivní nerezové grilovací rošty WAVE, které zajistí rovnoměrné rozložení tepla a perfektní grilovací výsledky.

jaký gril používá orny

V případě, že budete mít o plynový gril Napoleon zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco dalšího, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit