Jaký tál je vhodný do grilu Genesis 310?

Dobrý den, jaký tál si mám pořídit ke grilu Genesis 310?
09.09.2019 Petra J.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Pro tento typ grilu neexistuje žádný litinový tál, který by se vložil přímo do grilu Weber Genesis 310 místo litinového roštu. Dobrou zprávou je, že existují hned dvě možnosti, které se v tomto grilu dají použít a výborně se do něj hodí. První z nich je oboustranný litinový tál pro grily Spirit 300. Tento tál pro tříhořákový Genesis jednoduše položíte na litinový rošt a můžete se pustit do přípravy lívanečků, slaniny s volskými oky, zeleniny nebo menších kousků různých potravin, které by roštem propadly. Druhá strana je vroubkovaná a výborně se hodí na grilování masa.

tál pro weber genesis 310

Druhou možností je grilovací deska Plancha pro grily Spirit II. Tato deska je vyrobena z porcelánem smaltované litiny. Je též výborná pro přípravu grilované zeleniny, mořských plodů, lívanců nebo vaječné omelety. Desku Plancha opět jednoduše položíte na litinový rošt. Rozměrově se do grilu optimálně hodí a ještě Vám zůstane spousty místa na litinovém roštu pro grilování masa. Litinový tál i desku Plancha můžeme umístit do všech tříhořákových Genesisů, také do grilu Weber Genesis 335, Weber Genesis 340 a Weber Genesis E315.

deska plancha pro weber genesis 310
V případě, že si budete chtít oboustranný litinový tál nebo grilovací desku Plancha koupit , nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář a nebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

litinovy-tal-pro-weber-genesis-310-05
litinovy-tal-pro-weber-genesis-310-04
litinovy-tal-pro-weber-genesis-310-03
deska-plancha-pro-weber-genesis-310-05
deska-plancha-pro-weber-genesis-310-04

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit