Jaký tvar má litinové ohniště Valhal Outdoor?

Dobrý den, rád bych si zakoupil litinové ohniště nebo-li grilovací desku Valhal Outdoor. Potřeboval bych pouze informaci, zda je deska ohniště rovná nebo vypouklá. Děkuji.
Lukáš F.

Naše odpověď:

Dobrý den Lukáši, děkujeme za dotaz. Grilovací deska litinového ohniště Valhal Outdoor je mírně vypouklá.  Deska má mírně zakřivený tvar, aby se na ní mohlo snadno grilovat a aby se při grilování zabránilo vylití oleje a šťávy do ohniště. Může se použít jak na grilování, tak jako přenosné ohniště.  

ohniště valhal outdoor

Tři nožičky zajistí vynikající stabilitu ohniště a lze je snadno odšroubovat. To Vám umožní snadné přenášení a úsporu prostoru při skladování. Litinová deska Valhal Outdoor může být využívána nejen jako grilovací tál, ale také jako varná plocha pro pánve či jiné litinové nádobí. Samostatná deska bez nožiček pak může být použita v horkovzdušné troubě, v grilu i přímo na uhlících v ohništi.  

litinové ohniště valhal

V případě, že budete mít další otázky ohledně litinového nádobí Valhal Outdoor nebo samotného grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

litinové ohniště valhal

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit