Jaký typ kartuše lze použít pro gril Napoleon Travel TQ225?

Dobrý den, jaké kartuše mohu použít pro gril Gril Napoleon Travel TQ225?
01.10.2021 Gábina W.

Naše odpověď:

Gril Napoleon Travel

Napoleon Travel TQ225 černý 

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Může se zdát, že by gril měl typem závitu sedět na kartuše od více výrobců. Nicméně kvůli drobným výrobním odchylkám tomu tak bohužel není. Kupříkladu značky Weber a Colleman se nedají ke grilu použít, protože díky malým detailům v rozměrech gril nepropíchne hlavou (viz. obrázek níže) kartuš a tím je znemožněn přívod plynu.

gril Napoleon Travel

Kartuše se konkrétně liší v tom, že závit ve středu, na který ukazuji, je u značky Weber a Colleman jinak zapuštěn, než je tomu u Mevy. Z tohoto důvodu doporučujeme pořídit k vašemu grilu kartuši od značky Meva, protože u produktů od jiných výrobců může dojít podobnému problému jako jsem uvedl výše.

kartuše k plynovému grilu

Plynová kartuše pro grily Napoleon 

V naší nabídce máme i odzkoušené kartuše od značky Meva, které mají požadovaný závit a s Grilem Napoleon Travel TQ225 jsou kompatibilní.

kartuše pro plynový gril Napoleon

Kartuše mají výhodu v tom, že nezabírají tolik místa jako PB lahve, ale na druhou stranu jsou hůře dostupné. PB lahve seženete i na obyčejné benzince, zatímco pro kartuše musíte do specializované prodejny. Doporučujeme tak zakoupit několik kartuší do zásoby. 

gril Napoleon Travel

Gril Napoleon Travel TQ225 modrý

V případě, že budete mít další otázky ohledně příslušenství grilů či udíren, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. 

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit