Jaký vařič je vhodný na cesty?

Dobrý den, minulé léto jsme u vás s manželem kupovali gril. Při návštěvě prodejny jsem si všimla, vystavených vařičů. Nemáte náhodou nějaký, který by se hodil na vandry? Dcera ráda vyráží s kamarády pod stan, tak mě napadlo, že bych ho dala jako dárek.
Daniela U.

Naše odpověď:

plynový cestovní vařič

Dobrý den, Danielo, děkujeme Vám, že se na nás znovu obracíte. Plynové vařiče Campingaz máme stále v nabídce, a dokonce jsme sortiment v této kategorii výrazně rozšířili. Máte na výběr mezi většími vařiči se dvěma plotýnkami, které mohou fungovat na standardní PB láhve nebo plynové kartuše. Na vandry jsou pak perfektní ještě menší, skládací vařiče, které jsou napájeny pomocí plynových kartuší.

Osobně bych doporučoval některý ze skládacích vařičů, který nezabere v krosně tolik místa. Naprosto ideální na cestování je plynový vařiče Campingaz Twister nebo cestovní vařič Campingaz Bleuet. Bleuet už skládací není, ale i tak má ideální rozměry na cestování. Všechny zmíněné vařiče fungují na plynovou kartuši, která je lehká a dobře skladná.

cestovní plynový vařič

Jaké příslušenství je vhodné k cestovním vařičům do kempu dokoupit?

  • Sada nádobí Trekking Kit 8 ks        
  • Sada nádobí Trekking Kit 5 ks       
  • Plynovou kartuši, která je s vařičem kompatibilní

nádobí do kempu

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilů Campingaz nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

1-jaky-varic-je-vhodny-na-vandry
2-jaky-varic-je-vhodny-na-vandry
3-jaky-varic-je-vhodny-na-vandry

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit