Jde uvnitř plynového grilu Outdoorchef Dualchef grilovat při různých teplotách?

Dobrý den, zaujaly mě plynové grily Outdoorchef a to konkrétně řada Dulachef. Prý je možné grily rozdělit na dvě části a v každé z nich mít jinou teplotu. Je to pravda? Jak moc je složité gril na tento režim nastavit?
Daniel M.

Naše odpověď:

plynový gril outdoorchef dualchef

Dobrý den, Dane, ptáte se naprosto správně. Švýcarské plynové grily Outdoorchef Dualchef jsou vlastně takové dva grily v jednom. Zatímco na jedné straně grilu můžete zprudka grilovat steaky nebo zeleninu, na druhé můžete na rožni pří výrazně nižší teplotě opékat šunku nebo kuře.

plynový gril outdoorchef dualchef

Abyste měli přehled o teplotách v obou částech grilovací komory, je každá polovina vybavena svým vlastním teploměrem.

Jak nastavit gril Outdoorchef Dualchef na dvě teplotní zóny?

plynový gril outdoorchef dualchef

Grilovací komora se rozděluje za pomoci nerezové desky zvané DGS ZONE DIVIDER, kterou je pro správnou funkci potřeba umístit do drážek k tomu určených. Ty se nachází v zadní a přední části vany grilu. Aby se Vám instalace prováděla snáze doporučujeme na chvíli odsunout část roštu. Vždy umisťujte DGS ZONE DIVIDER vykrojenou částí dozadu.

plynový gril outdoorchef dualchef

V druhém kroku umístěte horní dohřívací rošt. Rošt je kvůli desce lehce vykrojený, aby ho bylo možné v grilu umístit i v případě transformace grilu. Další nerezová část v pravé části (viz. foto), kterou najdete v balení grilu stejně jako DIVIDER, není při rozdělení grilu nutná. Používá se pouze v případě připojení rožnící sady pro grily Outdoorchef Dualchef. Zajišťuje, že teplo z hořáků je pak směřováno přímo na rožeň a nerezová miska zachytává odkapávající šťávy a tuk z grilovaného masa.

V případě, že budete mít další otázky ohledně plynových grilů nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

1-jak-mit-dva-grily-v-jednom
2-jak-mit-dva-grily-v-jednom
3-jak-mit-dva-grily-v-jednom
4-jak-mit-dva-grily-v-jednom

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit