Je grilovací omáčka Saus.Guru Black Gold lebka vhodná pro vegany?

Dobrý den, jsem vegan a chci si pořídit nějakou hodně ostrou grilovací omáčku. Je BBQ grilovací omáčka Black Gold lebka od Saus.Guru vhodná pro vegany?
Tomáš K.

Naše odpověď:

Dobrý den Tomáši, děkujeme za otázku. Nemějte obavy, BBQ grilovací omáčka Black Gold je vhodná i pro vegany! Ostrá BBQ omáčka od holandského výrobce Saus.Guru kombinuje jedinečnou směs cukru, melasy, sóji, čerstvé směsi papriček, pšenice a dalších ingrediencí schválených pro vegany.

Její výraznou chuť doplní i poutavý vzhled černé barvy zvýrazněný zlatými jiskřičkami uvnitř skleněné láhve ve tvaru lebky. Můžete si tak vychutnat jedinečnou chuť BBQ omáčky na různých jídlech, od oblíbených veganských grilovaných jídel až po saláty, veganské hamburgery, hot dogy a mnoho dalšího!

omáčka saus.guru black gold

Navíc si můžete pořídit i další lebky z naší kolekce! Kromě grilovací omáčky Black Gold nabízíme další omáčky s unikátními lebkovými motivy, které jsou rovněž veganské.

Veganské BBQ omáčky Saus.Guru Lebka:

kolekce omáček saus.guru lebka

V případě, že budete mít další otázky ohledně koření či omáček nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.  

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit