Je litinový tál u grilu Campingaz 3 Series Classic LS Plus D oboustranný?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda je litinový tál u grilu Campingaz 3 Series Classic LS Plus D oboustranný nebo pouze jednostranný - vroubkovaný, jak je vidět na produktové fotografii. Děkuji za odpověď.
Šárka P.

Naše odpověď:

Dobrý den Šárko, u Vámi zmiňovaného grilu Campingaz 3 Series Classic LS PlusD  je grilovací tál skutečně oboustranný. Je vyroben z litiny, která významně rozšiřuje možnosti vašeho grilování. Litina je vysoce ceněná pro svou schopnost rovnoměrně rozvádět a dlouho udržovat teplo, což je klíčové pro dokonalé grilování. Oboustranný tál nabízí vroubkovaný povrch na jedné straně, ideální pro vytváření charakteristických pruhů na masu, steacích nebo hamburgech.

tál u grilu campingaz 3 series classic LS Plus D

Zatímco druhá strana je hladká, což se hodí pro grilování jemnějších pokrmů jako jsou ryby nebo zelenina, a dokonce je možné na ní připravovat snídani, jako jsou palačinky nebo vajíčka.

tál u grilu campingaz 3 series classic LS Plus D

V případě, že budete mít další otázky ohledně plynových grilů Campingaz nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. 

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit