Je možné koupit k plynovému grilu Plancha Pit Boss 5B desku pro gril Plancha Pit Boss 4B, když mají stejné rozměry?

Dobrý den, potřeboval bych ke grilu Ultimate Griddle Plancha 5B Pit Boss zakoupit náhradní desku. Můžu koupit planchu pro grily Plancha 4B Pit Boss, když má stejné rozměry a je levnější? Bude pasovat?
Václav K.

Naše odpověď:

Dobrý den Václave, děkujeme za dotaz. Je nám líto, ale náhradní desku ke grilu Plancha 4B Pit Boss nelze do plynového grilu Ultimate Griddle Plancha 5B Pit Boss umístit tak, aby vše fungovalo, jak má. Deska sice do grilu bude velikostně pasovat, nicméně otvor pro odtok přebytečného tuku a ostatních zbytků, které nechcete ve svém připravovaném jídle, má umístěný na jiném místě než gril s pěti hořáky.

plynový gril plancha pit boss  

Plynový gril Ultimate Griddle Plancha 4B Pit Boss má otvor umístěný v levém dolním rohu a tudíž i odtoková miska je umístěna v tomto místě. Váš gril má tento otvor umístěný vlevo uprostřed, tudíž by Vám odpadní šťávy vtékaly mezi hořáky místo do odpadní misky. Je tedy nutné, abyste si do grilu zakoupil desku, která tam přímo patří. Velikost desky v tomto případě nehraje roli.

plynový gril plancha pit boss

V případě, že budete mít další otázky ohledně plynových grilů nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. 

 

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit