Je možné použít sadu plochých špízů pro otočný rožeň Napoleon v elektrickém grilu Napoleon PRO285E?

Dobrý den, mohu použít sadu plochých špízů pro otočný rožeň Napoleon v elektrickém grilu Napoleon PRO285E-BK-CE?
Jitka F.

Naše odpověď:

Dobrý den Jitko, sada plochých špízů pro otočný rožeň bohužel není vhodná pro použití v elektrickém grilu Napoleon PRO285E. Špízy jsou větších rozměrů a tudíž při otáčení zvedají víko grilu. Sada plochých špízů pro otočný rožeň Napoleon je určena pro větší modely plynových grilů kanadského výrobce Napoleon.

elektrický gril napoleon

Pro elektrický gril Napoleon PRO285E je vhodnější použít sadu vidlic Napoleon, která obsahuj 8 ks špízových jehlic z nerezového materiálu a je vhodná k přípravě ražniči, kebabu, šašliků a dalších typově podobných jídel. Tyto jehlice se pokládají přímo na grilovací plochu a je nutné je otáčet ručně.  

sada jehlic pro elektrický gril napoleon

V případě, že budete mít další otázky ohledně příslušenství ke grilu nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit