Je možné při měření teploty ponořit sondy teploměru INKBIRD IBT-6XS do vody?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda jsou sondy u Bluetooth teploměru IBT-6XS od INKBIRD vodotěsné, konkrétně jestli je možné je ponořit do vroucí vody. Děkuji za odpověď.
Jan N.

Naše odpověď:

Dobrý den Jane, ponoření celých sond teploměru INKBIRD IBT-6XS do vody není možné a výrobce ani tuto možnost nepřipouští. Voda může prosakovat mezi vlákna kovového opletu kabelu a pronikat do hrotu sondy, což by mohlo vést k jejímu nenávratnému poškození. Pro čištění sond doporučujeme používat pouze vlhkou houbičku, přičemž do vody je možné ponořit maximálně ½ hladkého celokovového hrotu sondy.

teploměr do masa inkbird

Pokud sháníte teploměr pro měření teploty u potravin ponořených do vody, můžeme Vám nabídnout bezdrátovou sondu do masa Meater 2 Plus. Tato skutečně bezdrátová sonda do masa je navržena pro maximální flexibilitu a pohodlí při vaření. Vodotěsná sonda z nerezové oceli je bezpečně použitelná ve škále prostředí včetně grilů, udíren i vysokoteplotního vaření.

meater 2 plus

V případě, že budete mít další otázky ohledně teploměrů do masa, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. 

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit