Je možné u vás objednat nový teploměr do masa Meater 2 Plus?

Dobrý den, rád bych se zeptal na dostupnost nového modelu Meater 2 Plus? Je možné už teď ho u vás objednat? Rád bych ho objednal jako dárek na Vánoce. Děkuji.
Roman S.

Naše odpověď:

Dobrý den Romane, všechny tři původní modely teploměrů do masa MEATER držíme stále skladem. Jinak je to zatím u nového modelu sondy MEATER 2 Plus, která byla teprve na začátku listopadu oficiálně představena výrobce. My samozřejmě intenzivně pracujeme na tom, abychom co nejdříve získali i tento model na náš sklad. Od dodavatele máme jako nejdřívější termín naskladnění přislíbený leden 2024. Obáváme se tedy, že jako dárek pod vánoční stromeček Vám ho nebudeme schopni dodat. 

teploměr do masa meater

V případě, že budete mít další otázky ohledně Meateru, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.  

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit