Je součástí grilu Q 1200 set pro napojení grilu k plynové láhvi?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda součástí balení je set pro napojení grilu k plynové láhvi nebo zda se musí koupit zvlášť? Dále bych se chtěl zeptat, zda je toto dobrý gril? Hledal jsem totiž jenom nějaký menší gril, protože neplánuji každý den grilovat pro 15 osob a toto byl jediný, který vyhovoval mým představám. Děkuji předem za odpověď.
08.08.2019 Tomáš P.

Naše odpověď:

Dobrý den,
součástí grilu Weber Q 1200 je připojení na plynovou kartuši a je samozřejmě možné ho s pomocí redukce upravit tak, aby fungoval s klasickou plynovou lahví. Sadu pro připojení na velkou lahev je nutné dokoupit. Po vybalení z krabice na vás vykoukne hadice se závitem na každé straně. Jedna strana patří připojit do grilu, kam by normálně přišla malá plynová kartuše od Webera, druhou stranu zapojíte klasicky do plynové lahve. Plynová lahev pak bude spokojeně ležet vedle grilu a bude všem na očích, proto doporučujeme pořídit spíš hezčí, kompozitovou lahev.

Je součástí grilu Weber Q 1200 sada pro připojení plynové lahve

S tímto grilem máme jen ty nejlepší zkušenosti, osobně bych si zakoupila litinový tál pro gril Weber Q 1200, který je super na drobnou zeleninu nebo třeba i na lívance a bramboráky. Na čištění a běžnou údržbu ještě doporučuji pořídit kartáč a čistící špachtli. Rošt grilu očistíte velice snadno grilovacím kartáčem ihned po grilování, když je ještě horký. Stačí mírně přitlačit kartáč na rošt a jednoduchým pohybem nahoru a dolů odstranit zbytky jídla z roštu. Tál se čistí obdobně, pouze pomocí čistící špachtle.

Gril Weber Q 1200 máme osobně vyzkoušený na několika rodinných akcích a funguje opravdu dobře.

Je součástí grilu Weber Q 1200 sada pro připojení plynové lahve

Kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Pro tyto účely můžete využít naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do našeho obchodu Weber World Vladeko, kde máme gril Q 1200 vystavený a litinový tál na něm můžete vyzkoušet. S případnými dotazy se můžete obrátit na jednoho z našich technických poradců.

je-soucasti-grilu-q-1200-set-pro-napojeni-grilu-k-plynove-lahvi-7
je-soucasti-grilu-q-1200-set-pro-napojeni-grilu-k-plynove-lahvi-3
je-soucasti-grilu-q-1200-set-pro-napojeni-grilu-k-plynove-lahvi-4
je-soucasti-grilu-q-1200-set-pro-napojeni-grilu-k-plynove-lahvi-6
je-soucasti-grilu-q-1200-set-pro-napojeni-grilu-k-plynove-lahvi-2

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit