Je v grilu Napoleon Charcoal Leg nějaký teploměr či termosonda?

Dobrý den, uvažuji o koupi kotlového grilu Napoleon Charcoal Leg, můžete mi říct, jestli do výbavy grilu patří také nějaký sofistikovanější teploměr či termosonda? Děkuji za odpověď.
11.04.2019 Miluše V.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Gril na dřevěné uhlí Napoleon Charcoal Leg je vybaven smaltovaným poklopem, do kterého je zabudován teploměr s velkým budíkem, díky kterému můžete při grilování snadno sledovat, jaká je aktuální provozní teplota pod víkem. Pokud byste chtěl možnosti měření teploty při grilování rozšířit, můžeme vám doporučit digitální teploměr Napoleon PRO, který umožňuje měřit teplotu přímo uvnitř grilovaného pokrmu. Dále si na teploměru můžete nastavit požadovanou míru propečení, dobu grilování nebo maximální teplotu, jaké může grilovaný pokrm dosáhnout. Digitální teploměr Napoleon PRO stojí 1 249 korun a v našem internetovém obchodě jej dohledáte pod katalogovým číslem 70006.

V případě, že budete mít o gril, respektive digitální teploměr Napoleon PRO nadále zájem, nebo kdybyste měl nějaké další dotazy, neváhejte se na nás obrátit. Oslovit nás můžete například prostřednictvím zákaznické linky, dále můžete pro tyto účely využít kontaktní online formulář na našich webových stránkách anebo se za námi můžete vydat do našeho obchodu Vladeko v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde s vámi vše potřebné probere jeden z našich odborných poradců.

100-5200
100-3757
100-5193
100-5196
100-5202

Aktuality

Archiv aktualit