PRO22K-LEG-2
Napoleon
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Napoleon Charcoal Leg, 57 cm
Napoleon Charcoal Leg je velký gril na dřevěné uhlí s těžkým roštem z černé litiny.


| Průměr kotle | 57 cm |
| Rozměry grilu (v x š x h) | 101,5 x 58,5 x 72,5 cm |
| Palivo | brikety a dřevěné uhlí |
| Grilovací rošt | masivní litinový rošt s odklápěcími stranami o hmotnosti 9 kg a průměru 55 cm (pro kotle o průměru 57 cm) |
| Popelník | velký, uzavřený |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Základní vybavení | litinový rošt, teploměr, zásobník na popel, rozvaděč tepla, 2 kolečka, velké madlo, masivní pant na víku |
| Hmotnost | 30 kg |
| Barva | černá |
| Hmotnost transportního balení | 30 kg |
| Rozměry transportního balení (v x š x d) | 45 x 62 x 74 cm |
Velmi dobrý gril. Pro jeho koupi bylo pro mne rozhodující že poklop je na pantu a lze pohodlně odklopit, manipulace u grilů kde je volně je dost náročná. A druhá výhoda - celolitinový rošt, zcela jiný level než nerezový. Pouze malé minus, pokud budete s grilem pojíždět po nepříliš rovné zahradě tak vzhledem k jeho váze musíte opatrně nebo vyndat poměrně těžký litinový rošt. Ale to jen drobnost, celková známka 1. A to jsem grilů vyzkoušel hodně.
13 890 Kč
13 890 Kč
4 890 Kč
42 990 Kč
6 690 Kč
12 990 Kč
10 990 Kč
17 880 Kč
929 Kč
2 290 Kč
5 190 Kč
3 599 Kč
1 290 Kč
4 890 Kč
2 090 Kč
5 399 Kč
2 990 Kč
1 729 Kč
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....