NK22K-LEG-2
Napoleon
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Napoleon Charcoal Kettle 57 cm
Kotlový gril Napoleon o průměru 57 centimetrů.

| Průměr kotle | 57 cm |
| Rozměry grilu (v x š x h) | 113,5 x 58,5 x 70,5 cm |
| Palivo | brikety a dřevěné uhlí |
| Grilovací rošt | drátěný nerezový rošt o průměru 57 cm |
| Popelník | velký, uzavřený |
| Termosonda v poklopu | Ano |
| Základní vybavení | drátěný nerezový rošt, poklop s teploměrem, velký zásobník na popel, dvě kolečka |
| Barva | černá |
| Záruční doba | 10 let |
| Hmotnost transportního balení | 26,2 kg |
| Rozměry transportního balení (v x š x d) | 35,6 x 61 x 61 cm |
13 890 Kč
9 990 Kč
13 890 Kč
4 890 Kč
42 990 Kč
12 990 Kč
10 990 Kč
17 880 Kč
929 Kč
2 290 Kč
5 190 Kč
3 599 Kč
1 290 Kč
4 890 Kč
2 090 Kč
5 399 Kč
2 990 Kč
1 729 Kč
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...