PRO22K-CART-3
Napoleon
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Napoleon Charcoal Cart 3
Kotlový gril Napoleon Charcoal Cart 3 s roštem o průměru 57 cm a vozíkem s pracovním pultem



| Průměr kotle | 57 cm |
| Rozměry grilu (v x š x h) | 114 x 111 x 75 cm |
| Palivo | brikety a dřevěné uhlí |
| Grilovací rošt | masivní litinový rošt o hmotnosti 9 kg a průměru 55 cm (pro kotle o průměru 57 cm) |
| Popelník | velký, uzavřený |
| Termosonda v poklopu | ano |
| Základní vybavení | litinový rošt, vozík se sklápěcím pultíkem, poklop s teploměrem, lišta na grilovací nářadí, velký zásobník na popel z dřevěného uhlí a briket |
| Hmotnost | 43 kg |
| Barva | černá |
| Záruční doba | 10 let na smaltované víko a kotel, 2 roky na ostatní části grilu |
9 990 Kč
13 890 Kč
4 890 Kč
42 990 Kč
6 690 Kč
12 990 Kč
10 990 Kč
17 880 Kč
929 Kč
2 290 Kč
5 190 Kč
3 599 Kč
1 290 Kč
4 890 Kč
2 090 Kč
5 399 Kč
2 990 Kč
1 729 Kč
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....