Je závit propan butanové lahve R907 shodný s tím, který je na běžně dostupných PB lahvích k plynovým grilům Campingaz?

Dobrý den, je závit propan butanové lahve R907 shodný s tím, který je na běžně dostupných PB lahvích k plynovým grilům Campingaz?
Martin S.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Bohužel závit se od běžných propan butanových lahví mírně liší. Použití regulátoru, který není určen přímo pro R907 výrobce jednoznačně nedoporučuje. Pokud takový regulátor nevlastníte, doporučujeme k plynovému grilu Campingaz zakoupit běžnou propan butanovou lahev, která je většinou dostupná na benzínových pumách, v některých supermarketech či v zahradních centrech.

PB láhev ke grilu

Propan butanové lahve, které jsou běžně dostupné - vlevo 10 Kg, vpravo 5 Kg

V naší nabídce naleznete plynové kompozitní lahve, které jsou naplněné propanem jež je alternativou propan butanu.  Mají výhodu v tom, že jsou oproti běžným PB lahvím lehčí. Dále propan, který lahve obsahují se dá využít ke grilování hluboko pod bodem mrazu (až do -40 C°), na rozdíl od propan butanu.

kompozitní plynová lahev

Dále máme v nabídce menší propan butanové lahve, které ke grilům jednoduše připojíte, bez hadice (sady pro připojení k PB lahvi). To díky systému připojení, který umožňuje kartuše jednoduše přicvaknout ke grilu.

plynová kartuše ke grilu Campingaz 

Mezi tyto kartuše patří například plynová kartuše CV470 Plus nebo plynová kartuše CV 300 Plus. Jsou kompatibilní s grily, které můžete využít jak doma, tak na cestách jako je například gril Campingaz Attitude 2go CV. Výpis všech grilů, které můžete ke kartuším použít naleznete v popisu produktu na našich stránkách.

plynový gril campingaz Attitude

Stolní gril Campingaz Attitude 2go CV

V případě, že budete mít další otázky ohledně příslušenství ke grilům nebo grilů samotných, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit