Kam umístit peletový gril Pit Boss Pro Series 850?

Dobrý den, uvažujeme o koupi peletového grilu Pitboss Pro Series 850 a rádi bychom se zeptali, jestli jsou nějaká omezení kam ho umístit.
Tomáš M.

Naše odpověď:

Dobrý den Tomáši, při volbě místa pro umístění Vámi vybraného peletového grilu Pitboss Pro Series 850 je důležité zvážit hned několik klíčových faktorů. V první řadě by mělo být místo dobře větrané a dostatečně vzdálené od jakýchkoli hořlavých materiálů, aby se zabránilo riziku vzniku požáru. Optimální umístění by mělo také umožňovat grilu stát na stabilní a rovné ploše, což zvyšuje bezpečnost při jeho používání.

peletový gril pit boss

Dále je vhodné umístit peletový gril pod krytý prostor, který ho ochrání před deštěm, sněhem nebo přímým slunečním zářením. To prodlouží jeho životnost a gril bude dlouho vypadat jako nový. Avšak i v krytém prostoru je nutné zajistit dostatečné odvětrávání, aby kouř a výpary mohly bezpečně unikat. Navíc, pohodlný přístup ke grilu a dostatek místa pro bezpečnou manipulaci s ním jsou dalšími aspekty, které byste měli při výběru umístění peletového grilu zvážit.

peletový gril pit boss wifi

V případě, že budete mít další otázky ohledně peletových grilů nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. 

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit