Kde je možné nechat naplnit kompozitní plynovou láhev

Dobrý den, měl bych zájem o kompozitní plynovou láhev 5 kg. Chtěl bych se zeptat, zda je možné plnění kdekoliv jako u klasických bomb, nebo zda je při plnění nutné vždy navštívit vaši společnost? Děkuji za informaci. Hezký den.
08.10.2019 Tomáš K.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Plnění plynových kompozitních láhví je možné pouze u čerpacích stanic Tomegas, které mají zastoupení po celém území ČR nebo je možná výměna u nás na prodejně. Pouze bych Vás ještě ráda informovala, že z bezpečnostních důvodů není možné zasílat kompozitní plynové láhve na dobírku. Je možný pouze osobní odběr na naší prodejně.

V případě, že si budete chtít kompozitní plynovou láhev objednat, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář a nebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

kde-se-daji-naplnit-kompozitni-lahve-0001
kde-se-daji-naplnit-kompozitni-lahve-0003
kde-se-daji-naplnit-kompozitni-lahve-0004

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit