Kde koupit náhradní topnou spirálu do grilu Jamestown Theo?

Dobrý den! Rád bych se zeptal, jestli je u Vás možnost dodání náhradní topné spirály do grilu Jamestown THEO. Gril je určitě ještě v záruce, ale protože jsem ho obdržel jako dárek, účtenku nemám. Gril byl kupovaný v OBI, kde mi bohužel servis ani náhradní spirálu nejsou schopni zajistit. Kdybyste mi dokázali pomoct, budu Vám vděčný!
Jakub Š.

Naše odpověď:

Dobrý den Jakube, děkujeme za dotaz a za zaslané fotografie grilu Jamestown Theo. Co se týká servisu a náhradních dílů na grily - vzhledem k tomu, že se nejedná o zboží za "pár" korun, vždy doporučujeme zákazníkům koupit gril ve specializovaném obchodě, kde jsou v případě potřeby schopni zajistit potřebný náhradní díl či gril opravit. Samozřejmě bychom Vám velice rádi pomohli, ale grily Jamestown nemáme v naší nabídce, a tudíž Vám nejsme schopni zajistit pro gril Jamestown Theo ani žádné náhradní díly.

spirála elektrického grilu Jamestown Theo

Jestliže prodejce OBI není schopen Vám zajistit na gril náhradní díl ani pomoci s opravou, můžeme Vám pouze nabídnout nový elektrický gril. U nás je aktuálně zákazníky nejoblíbenější elektrický gril Napoleon PRO285E od kanadského výrobce. Na tento gril jsme Vám pak v případě potřeby zajistit veškeré náhradní díly či zajistit opravu.


spirála elektrického grilu Jamestown Theo

...elektrické grily jsou skvělou volbou pro lidi, kteří žijí v bytech nebo malých domech. Lze je používat jak na malých balkonech a terasách, tak i v uvnitř bytu. Rozpálení roštu grilu zajišťuje elektrická spirála, která během zahřívání nekouří.

V případě, že budete mít další otázky ohledně elektrických grilů nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.  

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit