Kolik chladících vložek je potřeba do chladícího boxu Campingaz Icetime Plus 30l?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kolik chladících vložek je třeba použít do chladícího boxu Campingaz Icetime Plus 30 litrů? Případně jak velké mám zakoupit? Děkuji.
Petra J.

Naše odpověď:

Dobrý den Petro, pro dosažení optimálního chladícího účinku u chladicího boxu Campingaz Icetime Plus 30L  se doporučuje použití následujícího množství chladících vložek. První možností je použití čtyř chladících vložek Campingaz Freez’Pack M20, kdy jedna vložka váží 600 gramů. ). Rozměr vložky je pak 20 x 17 x 3 cm.  

chladící box campingaz icetime

Druhou možností je použití šesti chladících vložek Campingaz Freez’Pack M10, kdy každá z nich váží 400 gramů. Rozměr jedné vložky je pak 18 x 10 x 3 cm. Aby byl zajištěn dlouhodobý chladící účinek (až 25 hodiny, je nutné tyto vložky rozmístit rovnoměrně uvnitř boxu.

chladící box campingaz icetime

Chladící vložky Freez’Pack jsou netoxické, omyvatelné v myčce a hlavně opakovaně použitelné. Kromě chlazení potravin a nápojů se mohou používat i k uchování léků.

V případě, že budete mít další otázky ohledně chladících boxů, nebo kdybyste se chtěla zeptat na něco dalšího, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit