Kolik jídla se vejde na grilovací rošt keramického grilu Big Green Egg Minimax?

Dobrý den, měl bych zájem o keramický gril Big Green Egg Minimax. Nejdřív by mě ale zajímalo, jaká je kapacita grilovacího roštu? Mohli byste mi pro lepší názornost nastínit, kolik jídla se na rošt vejde? Děkuji za odpověď.
11.04.2019 Stanislav B.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Keramický gril Big Green Egg Minimax sice patří mezi menší grily, ale rozhodně to neznamená, že by se na něm nedalo ugrilovat větší množství jídla. Na grilovací rošt z masivní litiny se vejde například celé kuře, kachna nebo i menší krůta. Na roštu také v pohodě ugrilujete 4 velké hamburgery (1 hamburger = cca 250 gramů masa), pás vepřových žebírek nebo 2 poctivé hovězí steaky (aspoň 300 gramů masa).

V případě, že budete mít o keramický gril Big Green Egg Minimax nadále zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále nás můžete oslovit prostřednictvím kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo za námi můžete přijet přímo do Vladeka v Tachlovicích (mezi Zličínem a Rudnou u Prahy), kde s vámi vše probere jeden z našich technických poradců.

100-4377
100-4369
100-4395
100-4431
100-4415

Aktuality

Archiv aktualit