Kolik masa můžu najednou ugrilovat na keramickém Big Green Egg Medium?

Dobrý den, nedávno se ke mně dostal katalog s keramickými grily a zaujal mě gril Big Green Egg Medium. Můžete mi říct, jak velký má tento gril rošt a kolik masa se na něj odhadem vejde? Děkuji za odpověď.
12.04.2019 Bohumil K.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme za váš dotaz. Keramický gril Big Green Egg Medium je vybaven vysokým poklopem grilovacím roštem z nerezové oceli o průměru 38 centimetrů, což je dost velký prostor, abyste na ní mohli připravit například osmikilového krocana, nebo tři celá kuřata, nebo taky šest čtvrtkilových hamburgerů či čtyři pořádné hovězí t-bone steaky. Keramický gril Big Green Egg Medium stojí 29 925 korun a na našem webu jej snadno najdete pod produktovým kódem 117625. Navíc ke grilu dostanete pojízdný stojan Nest, a to v rámci akce trvající od 1. dubna do 30. června 2019.

V případě, že budete mít o keramický gril Big Green Egg Medium zájem, nebo kdybyste se chtěl zeptat ještě na něco jiného, neváhejte a obraťte se na nás. Oslovit nás můžete na naší zákaznické lince, dále nám své dotazy můžete posílat prostřednictvím kontaktního online formuláře na našich webových stránkách anebo se můžete zastavit rovnou u nás ve Vladeku, kde si můžete gril pěkně zblízka prohlédnout, a s případnými dotazy vám pomůže jeden z našich odborných poradců.

100-4472
100-4295
100-4385
100-4458

Aktuality

Archiv aktualit