Lze Fusl použít i na něco jiného než čištění udíren a grilů?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda lze čistič FUSL kromě grilů a udíren použít i na kuchyňské přístroje nebo povrchy. Děkuji za odpověď.
Petra K.

Naše odpověď:

Dobrý den Petro, čistič  grilů a udíren FUSL je skutečně navržen jako univerzální řešení pro čištění, a proto jej lze bez problémů aplikovat i na širokou škálu dalších povrchů a materiálů.

Díky jeho přírodnímu a biologicky odbouratelnému složení je FUSL šetrný nejen ke grilům a udírnám, ale i k nerezu, smaltu, plastům a textilu. Jeho použití je tedy možné rozšířit například na kuchyňské spotřebiče, pracovní plochy a další místa, kde je potřeba odstranit mastnotu a zaschlé nečistoty.

čistič fusl

Pokud máte na mysli konkrétní předměty či materiály, doporučujeme před aplikací provést malý test na méně viditelném místě, aby bylo zajištěno, že čistič grilů a udíren FUSL je pro daný povrch zcela bezpečný. Tento přístup zaručí, že vaše vybavení zůstane bez viditelného poškození.

čistič fusl

V případě dalších dotazů ohledně čištění grilů a udíren nebo pokud budete chtít čistič FUSL zakoupit, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit