Lze u grilu Outdoorchef Arosa 570 G Steel použít přímo a nepřímou metodu grilování?

Dobrý den, zajímá mě, jestli je u grilu Outdoorchef Arosa 570 G Steel možné použít jak přímou, tak nepřímou metodu grilování. Chtěla bych si koupit gril, který je univerzální a umožňuje mi experimentovat s různými technikami grilování. Jaké jsou možnosti tohoto modelu? Děkuji za odpověď
Petra J.

Naše odpověď:

Dobrý den Petro, plynový gril od švýcarského výrobce Outdoorchef Arosa 570 G Steel skutečně nabízí možnost využití jak přímé, tak nepřímé metody grilování. Díky dvěma nezávisle nastavitelným nerezovým hořákům můžete snadno přepínat mezi přímým grilováním pro rychlé grilování masa a nepřímým grilováním pro pomalé vaření nebo pečení.

plynový gril outdoorchef arosa

Přímé grilování je ideální pro grilování steaků, burgerů, klobás a jiných pokrmů, které vyžadují vysokou teplotu a krátkou dobu přípravy. Nepřímé grilování je naopak perfektní pro pečení celých kuřat, pečeně nebo jiných větších kusů masa, které potřebují grilovat po delší dobu a při nižší teplotě, aby byly dokonale propečené a šťavnaté.

plynový gril outdoorchef arosa

V případě, že budete mít další otázky ohledně plynových grilů Outdoorchef nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.  

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit