1812831
OutdoorChef
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Gril Outdoorchef Arosa 570 G Premium Steel
Plynový gril Arosa 570 G Premium Steel švýcarského výrobce Outdoorchef se 2 samostatně nastavitelnými nerezovými a 1 bočním hořákem



| Rozměry se zavřeným poklopem | 144 x 111,5 x 81,5 cm |
| Palivo | plyn |
| Systém zapalování | elektrické |
| Grilovací rošt | keramický smalt o průměru 54 cm |
| Termosonda v poklopu | ano |
| Základní vybavení | 2 nerezové hořáky, boční hořák, elektrické zapalování, keramikou smaltovaný rošt, teploměr s budíkem, sklápěcí boční stolek, připojovací sada k PB láhvi, 2 velká kolečka, ochrana plamene proti zhasnutí, bezpečnostní podsvícení knoflíků |
| Hmotnost | 65 kg |
| Příkon | 9,5 kW |
| Do grilu se vejde | 7,5 kg PB lahev |
| Připojovací sada k PB láhvi | součástí balení |
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Došlo Vám oblíbené grilovací koření nebo se poohlížíte po novém vybavení pro letošní grilovací...