Lze zakoupit náhradní grilovací desku ke grilu Plancha 3B Pit Boss?

Dobrý den, neopatrnou manipulací s grilem Ultimate Griddle Plancha 3B Pit Boss se mi podařilo poškodit horní grilovací desku. Je možné u Vás zakoupit tuto desku jako náhradní díl? Předem děkuji za pomoc.
Karel F.

Naše odpověď:

Dobrý den, Karle, děkujeme Vám za otázku. Jako prodejci grilů a udíren jsme samozřejmě schopni zajistit i náhradní díly na námi prodávané grily, což se týká i Vašeho plynového grilu Ultimate Griddle Plancha 3B Pit Boss. Náhradní deska je též vyrobena z litiny s keramickým povrchem, proto pro její dlouhou životnost nedoporučujeme používat kovové grilovací náčiní. Pro tyto účely výrobce nabízí sadu nástrojů pro Planchu Pit Boss

Plynový gril Plancha Pit Boss

Při správné manipulaci s grilem a s použitím vhodného náčiní Vám deska pro gril Plancha 3B Pit Boss vydrží dlouhá léta jako nová.

plancha pit boss

V případě, že budete mít další otázky ohledně plynových grilů nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. 

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit