Má stojan grilu Big Green Egg L, madlo za pomoci kterého se dá s grilem manipulovat?

Dobrý den, má stojan grilu Big Green Egg L v nabízeném kompletu gril se stojanem madlo za pomoci kterého se dá s grilem manipulovat? Děkuji za odpověď.
09.10.2021 Tomáš K.

Naše odpověď:

Dobrý den den, děkujeme za Váš dotaz. V nabízeném zvýhodněném kompletu keramického grilu Big Green Egg Large se stojanem se bohužel madlo u stojanu nenachází. K manipulaci s grilem se v tomto případě používá madlo na víku grilu. Stojan s madlem je však možné ke grilu dokoupit. Jedná se o pojízdný stojan s madlem pro keramický gril Big Green Egg Large, který si můžete buď rovnou objednat nebo se o jeho robustnosti přijít přesvědčit na naši prodejnu. V případě, že budete gril často přemisťovat, doporučujeme tento stojan pořídit, protože keramický gril je poměrně těžký a díky tomuto madlu budete mít nad manipulací s ním větší kontrolu.

keramický gril Big Green Egg

Gril Big Green Egg Large se stojanem 

Pro lepší manipulaci s roštem pak doporučujeme zakoupit zvedač roštů Big Green Egg. Rošt můžete samozřejmě zvednout i rukou, ne však v průběhu grilování či těsně po něm, kdy je rošt rozpálený. V takovém případě je vhodné použít zmíněný zvedač, či jinou pomůcku, která Vám pomůže rošt zvednout, aniž byste se popálili. Zvedač roštů můžete použít na rošty všech modelů grilů Big Green Egg, na rozdíl od zmíněného stojanu s madlem se jedná o univerzální příslušenství. 

zvedač roštů big green egg

Zvedač roštů Big Green Egg 

Na našich stránkách i na prodejně pak můžete vidět širokou nabídku příslušenství ke grilům Big Green Egg díky nimž výrazně rozšíříte možnosti využití Vašeho grilu. Pokud však vybíráte nový gril a nemáte k němu žádné příslušenství, možná Vás osloví kamado grily od PitBoss, které mají řadu příslušenství již v základním vybavení grilu.

kamado gril PitBoss

Kamado grily PitBoss 

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilů nebo udíren, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit