Mám před čištěním udírny Bradley odmontovat z udírny topné těleso?

Dobrý den, mám od Vás koupenou udírnu Bradley a chtěl bych se zeptat ohledně čištění vnitřního prostoru. Je možné nějak odmontovat topné těleso, aby to lépe čistilo?
Alex K.

Naše odpověď:

Dobrý den Alexi, demontáž a následná montáž topné spirály u elektrických udíren Bradley není z našeho hlediska dobrý nápad. Spirála je vsazena v keramické patici, u které během demontáže a montáže hrozí rozlomení. Tento úkon je navíc technicky i  časově náročnější, zvláště pokud jsou patřičné šrouby vlivem teploty při uzení a vlhkosti zrezivělé. Demontáž topného tělesa udírny dává smysl pouze pro servisní úkony a mezi ně mytí rozhodně nepatří. Čištění vnitřního prostoru udírny Vám lépe zajistí specializované přípravky.

topné těleso udírny bradley

Přípravek vhodný pro čištění vnitřních prostor udírny Bradley:

Pro čištění vnitřních částí udírny je z našich zkušenostní nejlepší použití tlakového rozprašovače Foamster Fusl, do kterého nalijete dostatečné množství čističe grilů a udíren Fusl. Při častém používání nabízíme i větší pětilitrové balení toho čističe.

Postup čištění vnitřních části udírny Bradley:

  • Do tlakového rozprašovače nalijte dostatečné množství čističe Fusl
  • Nastříkejte přípravek na nejvíce znečištěná místa udírny
  • Přípravek nechte působit nejméně 45 minut (při velkém znečištění můžete nechat působit i přes noc)
  • Následně vytřete udírnu vlhkou houbou
  • Pokud se Vám nepodaří všechny připečeniny vyčistit, můžete postup opakovat

čistič udírny Fusl

V případě, že budete mít další otázky ohledně udíren nebo Vás bude zajímat cokoliv dalšího k tomuto tématu, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit