Máte litinový hrnec, který by pasoval do otvoru roštu Campingaz Culinary Modular?

Dobrý den potřebovala bych hrnec s poklicí, který jde dát do kruhového otvoru v roštu grilu Campingaz. Máte nějaký takový v nabídce?
Markéta S.

Naše odpověď:

Dobrý den, Markéto, do otvoru litinového roštu Campingaz Culinary Modular Vám můžeme nabídnout litinový hrnec s poklicí od německého výrobce Petromax. Hrnec má objem 7,5 litrů a hodí se na přípravu oblíbených omáček, příloh nebo na dušení masa. 

litinový hrnec pro grily campingaz

Litinový hrnec Petromax 7,5l s poklicí uvnitř roštu Campingaz Culinary Modular

Své využití při vaření si najde i poklice. Když ji otočíte, můžete na ní grilovat, zatímco se v hrnci připravuje další jídlo. Poklici také můžete použít jako pánvičku, když ji vložíte do kulatého otvoru roštu.

litinový hrnec pro plynové grily campingaz

Nicméně i výrobce Campingaz nabízí do svých grilů litinový hrnec. Ten je ale prodáván bez poklice a má menší objem než ten od Petromaxu.

Litinový hrnec Campingaz Culinary Modular uvnitř roštu Campingaz Culinary Modular 

Ať už vyberete jakkoliv, mějte na paměti, že se jedná o litinové nádobí. V žádném případě ho nedávejte do myčky nádobí ani do mikrovlnky. Všechny ostatní spotřebiče a zdroje tepla jsou povoleny. 

Pokud budete mít další dotazy k příslušenství ke grilům Campingaz nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců.

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit