Může stát gril Napoleon Phantom volně bez přístřešku venku a je k dostání i v nerezu?

Dobrý den, prosím o informaci, zda může gril Napoleon Phantom RSE 425 stát celosezónně volně bez přístřešku venku. A zda máte uvedený gril i v nerezu? Děkuji.
19.05.2021 Zdeněk H.

Naše odpověď:

Dobrý den, děkujeme Vám za dotaz. Plynové zahradní grily Napoleon něco snesou a krátkodobé vystavení povětrnostním podmínkám vydrží. Při dlouhodobém umístění grilu v exteriéru však rozhodně doporučujeme zakoupit ochranný obal a gril zakrývat! Plynový gril tak ochráníte i před pylem a prachem a gril bude dlouho vypadat jako nový. 

obal na gril napoleon

Gril Napoleon Phantom RSE 425 používá shodnou techniku grilování jako gril ROGUE SE 425, který výrobce dodává v nerezovém provedení. Mimo barvy je u těchto grilů jediný zásadní rozdíl, a to regenerační rošt. Gril Napoleon ROGUE SE 425 používá mřížkový nerezový rošt.

rošty grilu Napoleon Rogue

Gril Napoleon Phantom RSE 425 používá multifunkční regenerační rošt, který je vyroben ze silné nerezové desky.

rošt grilu Napoleon Rogue

V případě, že budete mít další otázky ohledně grilů nebo samotného grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. Tým Grilykrby.cz

Kategorie

Aktuality

Archiv aktualit