Můžu mít ve skřínce pod grilem Campingaz Compact 3 EXS plynovou láhev i během grilování?

Dobrý den, může být prosím umístěna plynová láhev pod grilem Campingaz Compact 3 EXS i během grilování? Děkuji
Bohdan K.

Naše odpověď:

Dobrý den, u Vámi zmiňovaného plynového grilu Campingaz Compact 3 EXS lze plynovou láhev umístěnou pod grilem používat i během grilování. Gril je vybaven systémem InstaClean, který umožňuje snadné čištění grilu, a to i v případě, že je pod ním umístěna plynová láhev. Ta je umístěna v samostatném prostoru, který je od grilovací plochy oddělen. Díky tomu nedochází ke kontaktu plynové láhve s horkými povrchy grilu.

plynový gril campingaz compact

Pod komoru grilu Campingaz Compact 3 EXS lze umístit pouze 5 kg PB láhev. Větší 10 kg láhev se pod grilovací vanu grilu nevejde. Plynovou láhev je samozřejmě nutné umístit pod gril v souladu s bezpečnostními předpisy, tzn. že láhev musí být umístěna na rovném povrchu a musí být řádně upevněna. Je také důležité, aby láhev byla v dobrém stavu a nebyla poškozená.

plynový gril campingaz compact

V případě, že budete mít další otázky ohledně plynových grilů Campingaz nebo Vás bude zajímat cokoliv ohledně grilování, neváhejte a obraťte se na nás. Volat můžete na naší zákaznickou linku, dále je Vám na našich webových stránkách k dispozici kontaktní online formulář anebo se za námi můžete vydat do naší kamenné prodejny s grily a udírnami Vladeko v Tachlovicích. Zde se můžete s případnými dotazy obrátit na jednoho z našich technických poradců. 

Kategorie produktů

Aktuality

Archiv aktualit