2181063
Campingaz
Skladem
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Campingaz gril Compact 3 EXS
Plynový gril Campingaz vybavený třemi nerezovými hořáky a bočním hořákem pro přípravu omáček
| Celkové rozměry grilu | 108 x 108 x 53 cm |
| Grilovací rošt | smaltovaný litinový rošt a tál |
| Integrovaný teploměr | ANO |
| Celkový výkon grilu | 7,5 kW + 2,1 kW |
| Zapalovací systém | Piezo |
| Základní vybavení | 3 x nerezový hořák, boční vařič, smaltovaný litinový rošt a tál, teploměr ve víku, 1x sklopný boční stolek, připojovací sada k PB láhvi, 2 robustní kolečka |
| Hmotnost | 33 kg |
| Do grilu se vejde | pouze 5 kg PB lahev |
| Grilovací plocha | 61 x 35 cm |
| Výkon grilu na 1dm² grilovací plochy | 0,45kw/dm² |
18 999 Kč
16 999 Kč
7 999 Kč
13 999 Kč
10 999 Kč
12 999 Kč
15 499 Kč
7 999 Kč
10 499 Kč
10 999 Kč
11 999 Kč
10 499 Kč
12 999 Kč
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...
Na konci března jsme se zúčastnili veletrhu FOR GARDEN v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Pro...
Letošní zimě už definitivně odzvonilo. Jaro je v plné síle a my dostali chuť na pořádnou pizzu....