2000037275
Campingaz
Na dotaz
Upozornění: poslední kus skladem!
Datum dostupnosti:
Běžná cena:
Sleva
ušetříte
Campingaz gril 3 Series Select S
Plynový gril se třemi inovativními hořáky Blue Flame z nerezové oceli a bočním vařičem pro přípravu omáček.


| Palivo | plyn |
| Grilovací rošt | litinový rošt Culinary Modular |
| Vhodný pro | 12 osob |
| Integrovaný teploměr | Ano |
| Spotřeba plynu gramy za hodinu | 741 g/h + 167 g/h boční vařič |
| Celkový výkon grilu | 12,5 kW |
| Zapalovací systém | Piezo |
| Rozměry grilovacího roštu | 61 x 46 cm |
| Základní vybavení | litinový rošt Culinary Modular, teploměr s budíkem, 2 boční stolky, 3x Blue Flame hořáky z nerezové oceli, boční vařič, čistící systém InstaClean AQUA |
| Doporučujeme dokoupit | 7 kg litinovou planchu |
| Záruční doba | prodloužená záruka 5 let na nerezové hořáky, víko a litinovou grilovací plochu |
| Do grilu se vejde | 10 kg PB lahev |
| Grilovací plocha | 2 800 cm2 |
18 999 Kč
16 999 Kč
7 999 Kč
13 999 Kč
10 999 Kč
12 999 Kč
9 999 Kč
7 999 Kč
10 499 Kč
10 999 Kč
11 999 Kč
10 499 Kč
12 999 Kč
Přejete si vidět, co jste ještě neviděli? Například tradiční zelená vajíčka Big Green Egg v barvě...
Jarní sezóna grilovaní je v plném proudu a ani tradiční americká značka peletových grilů Traeger...
Přemýšlíte o koupi svého prvního grilu? Starý gril už dosluhuje a chtěli byste ho vyměnit za...